Prywatny Ośrodek
Leczenia Uzależnień Nad Wartą to:


Terapie


Prowadzimy terapię w kilku modelach, które zostały dopasowane do oczekiwań pacjentów. Podstawowy wariant przewiduje stały pobyt z wyżywieniem. Alternatywą jest terapia dzienna bez noclegu na miejscu. Ponadto oferujemy również zajęcia warsztatowe, terapię indywidualną oraz pobyty motywacyjne.

Komfortowe warunki pobytu


Wbrew stereotypom, ośrodek leczenia uzależnień to nie więzienie. Standard wyposażenia pokojów w niczym nie ustępuje hotelom. Każdy pacjent ma do dyspozycji telewizor oraz szybkie łącze internetowe. Ponadto może korzystać z kuchni również poza porami wydawania posiłków.

Wykwalifikowana kadra


Nasi pracownicy nie oceniają pacjentów, bo każdy ma prawo zbłądzić. Jesteśmy pełni zrozumienia, empatii, a w chwilach zwątpienia podniesiemy na duchu. Świadectwem naszych kompetencji jest wykształcenie oraz liczne certyfikaty

Konsultacje medyczne


Każdy nowy pacjent otrzymuje zwolnienie lekarskie na czas terapii, a także odbywa wstępne badania. W trakcie pobytu przechodzi przez okresowe kontrole, a także może skorzystać z konsultacji psychiatrycznych.

Zorganizowany czas wolny


Pomiędzy zajęciami pacjenci muszą mieć czas na relaks i oderwanie swoich myśli od problemów z uzależnieniem. Do ich dyspozycji oddajemy bibliotekę, gry planszowe oraz siłownię. Co więcej, ośrodek jest położony w malowniczej okolicy, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się na spacer.

Wsparcie po terapii


Po wyjściu z ośrodka istnieje zagrożenie, że pacjent powróci do nawyków, które wcześniej sprowadziły go na złą drogę. Właśnie dlatego wspieramy naszych pacjentów nawet po zakończeniu terapii, aby nie czuli się osamotnieni. Oferujemy konsultacje i możliwość bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach.

Odwyk Alkoholowy Detoks Narkotykowy
zamknięty ośrodek leczenia uzależnień wielkopolska
zamknięty ośrodek leczenia uzależnień
ośrodek terapii uzależnień poznań
Uzależnienia Poznań
Ośrodek uzależnień
ośrodek terapii uzależnień
Uzależnienia od alkoholu
Placówka leczenia uzależnień
Leczenie uzależnień
detoks alkoholowy
dobry ośrodek leczenia uzależnień
leczenie uzależnień poznań
prywatny ośrodek leczenia uzależnień poznań
Leczymy Uzależnienia
prywatny ośrodek leczenia uzależnień
terapia uzależnień wielkopolska
Terapia Uzależnień
odwyk od uzależnień
Uzależnienia
Uzależnienia Poznań
Terapia odwykowa

Szybki kontakt


+48 511 462 003

+48 603 903 553

osrodeknadwarta@onet.pl